ماهر

رویایی ترین لحظه هایتان را با ما ماندگار کنید.

تاریخچه ماهر

این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران استان تهران می باشد.
استودیو عکاسی ماهر از سال 1337 بر پایه آنالوگ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز و از سال 1380 عکاسی دیجیتال را به این مجموعه اضافه کرده و با تجربه بیش از نیم قرن آماده هرگونه خدمات هنری در زمینه عکاسی و فیلمبرداری با کادری مجرب می باشد .

زنده یاد استاد حاج عباس محمّدزاده

وجه تمایز عکاسی آنالوگ و دیجیتال

در عکاسی آنالوگ، باید تمامی تدبیرات اعمّ از: اصلاح رنگ، نور و کنتراست را قبل از نوردهی انجام داد. چون تقریباً بعد از نوردهی و ظهور فیلم، در این خصوص کار زیادی نمی‌شود انجام داد. ظهور در عکاسی به معنای مواجهه دادن فیلم عکاسی یا کاغذ عکاسی با مواد شیمیایی است که باعث تبدیل شدن فیلم به یک تصویر منفی (نگاتیو) یا مثبت (اسلاید)، و یا کاغذ به تصویر عکس می‌شود .  این اولین مرحله ظهور در مورد فیلم و کاغذ است. هدف از ظهور این است که تصویر موقتی که روی فیلم یا کاغذ عکاسی نقش بسته را تبدیل به یک تصویر دائم، قابل دیده شدن، و غیر حساس به نور بکند. توقف، ثبوت و شست‌وشو، مراحل بعدی به‌دست‌آوریِ تصویر ثابت است.
در حالی که عکاسی دیجیتال به فرآیند ثبت تصاویر به وسیله  دریافت و ثبت نور برروی سطح حساس به نور سنسور الکترونیکی گفته می‌شود. الگوهای نوری بازتابیده شده یا ساطع شده از اشیاء بر روی سطح حساس به نور سنسور تأثیر می‌گذارد و باعث ثبت تصاویر می‌گردد. آسانی نسبی استفاده، سرعت بالای بازدید، انتقال و چاپ و نیز در بسیاری از موارد، کیفیت برتر، تعدادی از ویژگی‌های متمایزکننده عکاسی دیجیتال هستند.
گروه هنری ماهر جهت تامین نیازهای شما مشتریان گرامی با داشتن کیفیت بالا و ارائه بهترین خدمات هنری می کوشد تا پاسخگوی مناسب برای مشتریان خویش باشد.

هدف ماهر

هدف این گالری ارائه کیفیت بالا به منظور جلب رضایت روز افزون بیش از بیش مشتریان گرامی می باشد.

  • تصویربرداری و عکاسی حرفه ای از مجالس و سمینارها با بهترین تجهیزات مدرن روز دنیا
  • عکاس حرفه ای در زمینه های مدلینگ ، عروسی ، کودک و دوران بارداری با متد جدید
  • دارای باکس مخصوص تدوین و روتوش عکس و فیلم
  • دارا بودن 2 آتلیه مجهز مخصوص عروس و داماد،کودک،اسپرت و فشن،بارداری،صنعتی و تبلیغاتی و پرسنلی است.
  • ساخت کلیپ اسپرت و پروژکشن در بهترین لوکیشن و با بالاترین کیفیت
  • عکسبرداری از بانوان با کادر مجرب خانم با مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران
  • ارائه خدمات بهترین آلبوم ژورنال با جدیدترین طرح ها و چاپ دیجیتال با بهره گیری از برترین دستگاه های روز دنیا…

مفتخریم با ارائه کیفیت برتر جهت رضایتمندی شما عزیزان کوشا باشیم و با آرزوی روزهایی خوش برای شما و با تشکر از اینکه استودیو عکاسی ماهر را به عنوان مجریی برای ثبت خاطراتتان انتخاب کردید.