رزرو آتلیه

جهت رزرو وقت عکاسی، ابتدا با آتلیه تماس بگیرید و از وقت های آزاد استودیو مطلع شوید و زمانی را که برایتان مناسب تر است انتخاب فرمایید. ما وقت مورد نظر را برای شما به صورت موقت ثبت می کنیم .

لطفا مبلغ 100،000 تومان به عنوان بیعانه جهت رزرو وقت به شماره حساب ....‌بانک .....به نام .... واریز نمایید و شماره پیگیری آن را به استودیو ماهر اعلام فرمایید.

در صورتی که عکس های خود را بعد از کار عکاسی در محل آتلیه انتخاب نمایید ، مبلغ کل محاسبه و در همان روز تسویه میشود .

قوانین رزرو

 1. در روزهای عادی مبلغ 100،000 تومان اما در روزهای تعطیل 200،000 تومان مبلغ رزرو است.
 2. پس از آنکه به صورت تلفنی یا حضوری وقت عکاسی را رزور فرمودید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت شماره پیگیری مبلغ پیش پرداخت 100،000 تومانی را اعلام فرمایید تا وقت عکاسی برای شما قطعی گردد . در غیر اینصورت رزرو وقت عکاسی منتفی تلقی خواهد شد.
 3. برای کنسل یا جا به جا کردن وقتی که رزرو فرمودید می بایست ۴۸ ساعت مانده  به زمان عکاسی موضوع را به آتلیه اعلام بفرمایید تا وجه پرداختی در صورت حضور در آتلیه به شما بازگردانده شود. چنانچه کمتر از ۴۸ ساعت به تایم عکاسی شما مانده باشد تنها در صورتی وجه بیعانه به شما بازگردانده خواهد شد که آتلیه ماهر بتواند وقت رزرو شده ی شما را پر نماید.
 4. اولویت وقت آتلیه با عروس داماد است.
 5. روزهای تعطیل وقت مخصوص عکسبرداری ژورنالی، اسپرت فریم بالا میباشد.
 6. لطفا در زمان فعالیت استودیو برای پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.
 7. مشتریان عزیزی که تمایل دارند عکاس حتما خانم باشد،عنایت فرموده،در زمانی که وقت عکاسی خود رارزرو میکنند،این درخواست را به آتلیه اعلام فرمایند،تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد،در غیر این صورت طبق برنامه های از پیش تعیین شده ممکن است عکاس شما آقا یا خانوم باشد.

نکاتی در مورد عکس‌برداری کودک

 1. برای رزرو وقت عکاسی به عادات کودک خود توجه داشته باشید و زمانی از روز را انتخاب فرمایید که کودک سرحال تر و شاداب تر است. این نکته بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر کودک همکاری لازم را نداشته  باشد جلسه ی عکاسی پربار نخواهد بود .
 2. وسایل مورد نیاز جهت عکسبرداری کودک: چند دست لباس تیره و روشن و رنگی ،کیف و کفش،دستمال سر ،گل سر،تل،عروسک و اسباب بازی های خاص و مورد علاقه کودک،حوله حمام،پتو،پیشنهاد میشود روز عکاسی کودک خود را حمام نبرید.
 3. نوزاد را تا جایی که ممکن است بیدار نگه دارید و در صورت امکان داخل آتلیه بخوابانید تا به صورت خوابیده از کودک شما عکسبرداری شود.
 4. درصورتی که کودک شما عادات خاصی برای آرام شدن دارد مانند: موسیقی و یا اسباب بازی خاص آن را به همراه داشته باشید.
 5. بهترین گروه سنی برای عکسبرداری از کودک شما از شش ماهگی تا یک سالگی می باشد.